17 medali KSW Łuków na Poland Kickboxing Challenge

„Mistrz jest tylko jeden”-wspaniały występ Jakuba Oponowicza, nasz aktualny mistrz Europy pozostaje niepokonany w tym roku. Złote medale Zaniewicza, Kaczorowskiego, Gurdziela i Kondrackich.

W dniach 29-30 września 2023 roku w Sulejówku pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się zawody Poland Kickboxing Challenge 2023 w formułach pointfighting i kick light. O medale walczyło 251 zawodników z  30 klubów. W turnieju  bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu  KSW Łuków. Zdobyli aż 17 medali (6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych). Wspaniały start zaliczył Jakub Oponowicz, nasz aktualny mistrz Europy medali w formule pointfighting. Kuba pokonał wszystkich rywali przed czasem przez przewagę techniczną. W tym roku nie przegrał żadnej walki ani w kraju, ani za granicą. Nie zawiedli aktualni mistrzowie Polski : Julia Kondracka, Konrad Zaniewicz i Nikodem Gurdziel, którzy triumfowali w swoich kategoriach oraz Maksymilian Kondracki i Borys Kaczorowski, którzy również wywalczyli złote medale. Na uwagę zasługuje udany debiut naszego 17-latka Kacpra Rewersa, który po niezwykle zaciętych walkach wywalczył brązowy medal.

Poland Kickboxing Challenge 2023 w Sulejówku – 17 medali : 6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych!