Zawiadomienie o VIII sesji Rady Powiatu Łukowskiego

ZAWIADAMIAM

że w dniu 24 czerwca 2019 r. o godz. 1000
w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie ul. Piłsudskiego 17,
odbędzie się VIII sesja Rady Powiatu Łukowskiego.

Porządek obrad:
  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z VII sesji Rady Powiatu Łukowskiego.
  4. Informacja Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i działalności Zarządu Powiatu w okresie od poprzedniej sesji.
  5. Informacja dotycząca funkcjonowania transportu zbiorowego na terenie powiatu oraz o funkcjonowaniu PKS w Łukowie S.A.
  6. Ocena zasobów Pomocy Społecznej za 2018 rok.
  7. Informacja o funkcjonowaniu SPZOZ w Łukowie w 2018 r. i w pierwszym kwartale 2019 r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego SPZOZ w Łukowie za rok 2018.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Działalności Rady Społecznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łukowie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zabezpieczenia środków w budżecie Powiatu Łukowskiego na 2019 r. na dofinansowanie zadania pn. Zakup sprzętów diagnostycznych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie: 1. Zakup 64 rzędowego tomografu komputerowego wraz z oprzyrządowaniem i montażem, 2. Zakup cyfrowego aparatu mammograficznego wraz z oprzyrządowaniem i montażem.
  11. Raport o stanie powiatu.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Łukowskiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Zarządu Powiatu Łukowskiego z wykonania budżetu za 2018 rok.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Łukowskiego.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązań na inwestycje w zakresie przebudowy dróg powiatowych o wartości przekraczającej granicę ustaloną przez Radę Powiatu w budżecie na rok 2019.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązań na realizację wniosku z dofinansowaniem z Funduszu Dróg Samorządowych pn. “Przebudowa dróg powiatowych 1210L i 1318L” o wartości przekraczającej granicę ustaloną przez Radę Powiatu Łukowskiego w budżecie na rok 2019.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązań na realizację wniosku z dofinansowaniem z Funduszu Dróg Samorządowych pn. “Przebudowa dróg powiatowych 1345L, 1350L i 1359L” o wartości przekraczającej granicę ustaloną przez Radę Powiatu Łukowskiego w budżecie na rok 2019.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Łukowskiego na 2019 r.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.
  20. Sprawy różne i wolne wnioski.
  21. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady