Zapraszamy do wypełnienia ankiety z II Etapu konsultacji społecznych Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla MOF Łukowa

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety w ramach II Etapu konsultacji społecznych Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Łukowa.

Przez Miejski Obszar Funkcjonalny Łukowa rozumie się miasto Łuków – jako ośrodek rdzeniowy oraz gminę Łuków i gminę Stanin – jako strefę zewnętrzną MOF.

Wyartykułowana na poprzednim etapie konsultacji społecznych, wspólnie przez mieszkańców MOF Łukowa i interesariuszy oraz JST MOF Łukowa wizja rozwoju zrównoważonej mobilności w MOF Łukowa ma szansę ziścić się poprzez osiągnięcie odpowiednio dobranych 7 celów strategicznych, które powinny zostać osiągnięte w roku 2030, a horyzontalnie w roku 2040.

Cele te pozwalają na precyzyjne zaproponowanie konkretnych działań transportowych do podjęcia w MOF Łukowa. Są także niezbędne do monitorowania i ewaluacji samego Planu. Cele strategiczne oraz propozycje działań dedykowanych realizacji w MOF Łukowa, powstały w wyniku analizy zebranych podczas badań i spotkań konsultacyjnych oczekiwań mieszkańców i interesariuszy, co do kierunków rozwoju transportu w MOF Łukowa.

Głos mieszkańców!

Serdecznie zachęcamy mieszkańców MOF Łukowa do czynnego udziału w badaniach ankietowych poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem: https://tiny.pl/drq26

Zajmie to nie więcej niż 5 minut.

Wasza rola jest bardzo ważna, czekamy na Wasze odpowiedzi do 14 kwietnia 2024 r.