V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Zawodnicy z łukowskiego Klubu Karate Kyokushin „Mawashi” wywalczyli aż 11 medali na V Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się w Kąkolewnicy. W zawodach wzięło udział 163 młodych sportowców z miast takich jak: Zamość, Białystok, Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski.

Najlepsze rezultaty wśród podopiecznych trenera Pawła Głowackiego uzyskała łukowianka Weronika Borek, która wywalczyła złoty oraz srebrny krążek. Ponadto 5 osób zajęło miejsca 4-8. Zdobywcy czołowych lokat otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale z rąk Anny Mróz – Wójta Gminy Kąkolewnica.

Na 16 osób, które wystartowały w rywalizacji, łukowski klub wywalczył aż 11 medali. Warto zauważyć, że dla większości zawodników były to pierwsze starty w nowym roku. Klub przekazuje podziękowania rodzicom oraz organizatorom za możliwość sprawdzenia umiejętności zawodników.