V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 12.01.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. G. Piramowicza w Łukowie Dziecięca Akademia Futbolu „DAF”  zorganizowała V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków dla dzieci z rocznika 2011.

W turnieju udział wzięło 7 zespołów: dwie drużyny wystawił DAF Łuków, dwie drużyny Czarni Węgrów, po jednej Amplus Łuków, AP Sokołów Podlaski, RED Sielczyk. Turniej rozgrywany był systemem ligowym tzn. każdy z każdym. Turniej był bardzo emocjonujący, wyniki ostatnich meczy decydowały o ostatecznej klasyfikacji. Turniej wygrał zespół DAF I tracąc tylko dwie bramki i strzelając 17 bramek. Drugie miejsce zajęła drużyna AP Sokołów Podlaski zdobywając tyle samo punktów co DAF I, ale o kolejności decydował mecz bezpośredni, między obiema drużynami, który wygrał zespół z Łukowa 3:0.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. DAF I Łuków             13 pkt
  2. AP Sokołów Podlaski 13 pkt
  3. Amplus Łuków           11 pkt
  4. Czarni Węgrów I         11 pkt
  5. Czarni Węgrów II        7 pkt
  6. DAF II Łuków              3 pkt
  7. RED Sielczyk               0 pkt

W turnieju  wyróżniono czterech zawodników :

Najlepszy bramkarz:
Filip Mateusiak (DAF II Łuków)

Najlepszy Obrońca:
Aleksander Łuszczyński (Czarni Węgrów I)

Najlepszy strzelec:
Marcin Leśko (AP Sokołów Podlaski)

Najlepszy zawodnik:
Jakub Sokołowski (Amplus Łuków)

Drużynę Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” w V Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków reprezentowali:

DAF I: Jan Peplak, Krzysztof Mojski, Marcel Tymiński, Wojciech Brodzik, Hubert Rendzio, Piotr Nurzyński, Mikołaj Dylak

DAF II: Filip Mateusiak, Adam Suchodolski, Kasia Trzaskowska, Natalia Świć, Szymon Szczygielski, Mikołaj Dybciak, Hubert Plewka, Kuba Krasuski, Igor Świderski

Trenerem rocznika 2011 jest Janusz Całka

Drużynę Amplusa reprezentowali:

Jakub Sokołowski, Dawid Stachniak, Kornel Kazana, Hubert Bieniek, Szymon Wiącek, Antoni Tratkiewicz, Maksymilian Borkowski, Paweł Oleszkiewicz

Trenerem drużyny jest Piotr Madej

Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i imienne dyplomy ,a wyróżnieni zawodnicy nagrody rzeczowe. Wszystkie zespoły otrzymały puchary.

Rodzice Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

Nagrody wręczali Krzysztof Okliński Przewodniczący Rady Miasta Łuków, Maciej Nurzyński Radny Rady Miasta Łuków

Zarząd Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” dziękuje Panu Burmistrzowi Miasta Łuków Piotrowi Płudowskiemu, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr.1 im. ks. Grzegorza Piramowicza Panu Karolowi Ciołkowi, oraz rodzicom z Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” za pomoc w organizacji turnieju.