V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta

W dniu 05.01.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie Dziecięca Akademia Futbolu „DAF” Łuków zorganizowała V Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków dla dzieci z rocznika 2012 i młodsi.

W turnieju udział wzięło 16 zespołów: sześć drużyn wystawił DAF Łuków, trzy zespoły Amplus Łuków, cztery SEMP Siedlce , dwa UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, jedną drużynę Czarni Węgrów. W turnieju nie było klasyfikacji końcowej, ani nagród indywidualnych. Turniej wygrały wszystkie zespoły. Każdy zawodnik i zawodniczka turnieju otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy imienne za udział w turnieju

Drużynę Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF” w V Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków reprezentowali w Grupie I:
DAF I : Jan Magnuszewski, Antoni Strzelczak, Krystian Abramek, Szymon Ciołek, Paweł Kubiak,
DAF II : Krzysztof Bielski, Antoni Celiński, Filip Cygan, Igor Kisiel, Szymon Zalech
DAF III : Jakub Rogulski,Mikołaj Cieślak, Hubert Kachniarz, Dawid Zalech, Mateusz Cąkała.
DAF IV : Ewa Lendzion, Jan Lendzion, Franciszek Skwarek, Gabriela Tomaszewska, Janusz Kalenik

Drużynę DAF w grupie II reprezentowali :
DAF I :Kacper Ognik, Alan Dylda, Maciej Szczygielski, Igor Kolanowski, Patryk Musiatowicz, Alan Grzyb, Albert Maruszewski
DAF II : Antoni Kot, Szymon Filutowski, Szymon Okliński, Sebastian Wysokiński, Krzysztof Stępniewski.
Trenerami dzieci z rocznika 2012 i młodsi w DAF-ie są Przemysław Wereszczyński i Piotr Wałachowski

Drużynę Amplusa w grupie I reprezentowali: Jakub Piasecki, Dawid Wyrębek, Jan Wysokiński, Fabian Ciołek, Kacper Antolik, Seweryn Jacórzyński, Filip Młynarczyk, Kacper Bojar, Wojciech Partyka, Oskar Duszyński.

Drużynę Amplusa w grupie II reprezentowali: Seweryn Mitura, Wojciech Filip, Filip Osiak, Bartosz Sobolewski, Maciej Oponowicz, Fabian Ciołek.

Trener drużyny Amplusa Łuków jest Robert Filip

Zdjęcie: podlasie24.pl