Rejestracja pojazdów i praw jazdy – zmiany zasad obsługi interesantów

Informacja

W związku z wzrastającą  liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin informujemy,  iż  z dniem  13 marca 2020 do odwołania ulegają zmianie zasady załatwienia interesantów w Wydziale Komunikacji Dróg i Transportu  Starostwa Powiatowego w Łukowie.

W  sprawach dotyczących  rejestracji pojazdów oraz praw jazdy wymagających wizyty w naszym Urzędzie przyjmowani będą wyłącznie interesanci, którzy dokonali rezerwacji  wizyty poprzez  Internetową Rejestrację Kolejki (https://kolejka.powiatlukowski.pl/).

Nie będzie możliwości pobrania biletu w biletomacie znajdującym się przy Wydziale Komunikacji Dróg i Transportu.

Jednocześnie informujemy, iż sprawy nie wymagające wizyty w Urzędzie (zgłoszenie sprzedaży/ nabycia  pojazdu, wydanie zaświadczenia) mogą być załatwiane poprzez wysłanie wniosku wraz z załącznikami  pocztą,   ePUAP-em  lub składane bezpośrednio w Punkcie obsługi przy Kancelarii podawczej. (wnioski do pobrania z naszej strony internetowej).

Wszelkie wątpliwości i pytania można zgłaszać telefonicznie    (tel. 25 798 2203 w. 261-269) lub poprzez pocztę elektroniczną (k@starostwolukow.pl).