Uśmiech dla najmłodszych pacjentów

Z myślą o najmłodszych pacjentach przebywających w SP ZOZ w Łukowie przedstawiciele Powiatu Łukowskiego odwiedzili szpitalne oddziały, przekazując dzieciom drobne upominki. Ten gest miał sprawić, by choć na chwilę codzienność związana z leczeniem ustąpiła miejsca radości i uśmiechowi.

Nie zapomnieliśmy również o mamach z oddziału neonatologicznego, które także otrzymały symboliczne prezenty.

Upominki wręczali Sekretarz Powiatu Łukowskiego Jerzy Siwiec oraz Zastępca Dyrektora SP ZOZ w Łukowie Dariusz Orzeł.

Życzymy wszystkim dzieciom dużo zdrowia, radości i powodów do uśmiechu każdego dnia!