Spotkanie władz powiatowych z Dyrektorem ZUS Oddział w Lublinie

W dniu 19.02.2019 r. z inicjatywy Starosty Łukowskiego Dariusza Szustka oraz Radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego Ryszarda Szczygła odbyło się spotkanie władz samorządu powiatowego z Dyrektorem ZUS Oddział  w Lublinie – Piotrem Waszakiem, Zastępcą Dyrektora ds. dochodowych – Dariuszem Mańko  oraz Naczelnikiem Wydziału Organizacji i Analiz – Marcinem Skarżyńskim.

Celem spotkania  było omówienie bieżącej sytuacji związanej z  funkcjonowaniem i działalnością Inspektoratu ZUS w Łukowie. Z przeprowadzonej dyskusji wynika, że w ramach zmian organizacyjnych w ZUS, dla mieszkańców Powiatu Łukowskiego i to zarówno osób ubezpieczonych jak i przedsiębiorców, nic się nie zmieni. Wszelkie podania, wnioski, zaświadczenia i decyzje będą składane i odbierane w Inspektoracie w Łukowie.