Rozstrzygnięcie konkursu na film profilaktyczny

konkurs policja

10.01.2023 r. w ŁOKu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na film profilaktyczny, którego organizatorami była Komenda Powiatowa Policji w Łukowie oraz Starostwo Powiatowe w Łukowie. Przedmiotem konkursu był krótkometrażowy film profilaktyczny trwający minimum 7-10 minut poświęcony profilaktyce podejmowania zachowań o charakterze przemocowym, agresywnym i krzywdzącym podejmowanych przez młodzież wobec innych młodych ludzi. Konkurs ukierunkowany był na uwypuklenie empatii, szacunku i otwarcia na drugiego człowieka, które warunkują pozytywne funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie. Jury przyznało nagrody 3 szkołom:

I miejsce – ZS nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie

II miejsce – IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie

III miejsce – ZS nr 3 im. Wł. Reymonta w Łukowie

Zwycięzcom gratulujemy kreatywności i życzymy dalszych innowacyjnych pomysłów na realizacje filmowe.