Powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym rozstrzygnięty

BRD

W Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie 25 kwietnia br. odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Rywalizowało w nim 9 szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych z terenu Powiatu Łukowskiego.  Zwycięstwo w młodszej grupie wiekowej odnieśli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wandowie, zaś w starszej grupie wiekowej odnieśli sukces uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krynce i to oni będą reprezentować Powiat Łukowski w wojewódzkim etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Lublinie.

Nagrody zwycięzcom wręczał Wicestarosta Łukowski – Janusz Kozioł, Członek Zarządu Powiatu Łukowskiego – Władysław Karaś, Radny powiatu Łukowskiego Bartłomiej Bryk oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Leszek Dołęga oraz  Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego – podinsp. Krzysztof Golba.