Plebiscyt na najlepszego Sportowca Województwa Lubelskiego

Jak co roku, Dziennik Wschodni zorganizował Plebiscyt na najlepszego Sportowca Województwa Lubelskiego. Podczas pięknie zorganizowanej gali w Hotelu Victoria wręczono wyróżnienia dla ludzi ze świata sportu. Najważniejsze wyróżnienie w kategorii Najlepszy Sportowiec Roku Województwa Lubelskiego 2018 zwyciężył żużlowiec Paweł Miesiąc z Speed Car Motor Lublin.

Wśród laureatów znalazł sie też jedyny przedstawiciel z naszego miasta i powiatu, Łukasz Ławecki (sztangista, Orlęta Łuków), który w kategorii Powiatowy Sportowiec Roku zajął drugie miejsce. Zwyciężył Adam Kulik (Paco Lublin, boks).

Laureaci w innych kategoriach:

• Mecenas Sportu – Speed Car Lublin
  • Prezes Roku – Aleksandra Marmuszewska, Speed Car Motor Lublin
  • Trener Roku – Dariusz Śledź, Speed Car Motor Lublin
  • Drużyna Roku – Speed Car Motor Lublin
  • Niepełnosprawny Sportowiec – Marcin Polak i Michał Ładosz, KKT Hetman Lublin

Łukasz Ławecki zajął też drugie miejsce w Plebiscycie Top Regionu zorganizowanego przez redakcję Katolickiego Radia

Zdj. Aleksandra Ławecka i Maciej Kaczanowski