Marta Pawlikowska zasila kadrę trenerską KSW Łuków

Marta Pawlikowska zasila kadrę trenerską KSW Łuków

Marta Pawlikowska, zawodniczka KSW Łuków, ukończyła kurs zorganizowany przez Polski Związek Kickboxingu i uzyskała tytuł instruktora kickboxingu. Po raz pierwszy w roli trenera sprawdzi się w dniach 3-5.06.2022 podczas Mistrzostw Polski Dzieci i Kadetów w Bałtowie.

Marta trenuje kickboxing od 14 lat. Ma bogate doświadczenie zawodnicze, poparte wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Jest wicemistrzynią świata oraz mistrzynią Europy w formule full contact. W latach 2013-2019 zasilała Kadrę Narodową Polskiego Związku Kickboxingu. Pomimo, że aktualnie jest studentką Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, dalej intensywnie trenuje i bierze udział w zawodach. Na początku maja zdobyła dwa złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Marta stale podnosi swoje kwalifikacje. W ubiegłym roku wzięła udział w kursie instruktorskim zorganizowanym przez Polski Związek Kickboxingu. Po odbytym szkoleniu, zdała egzamin oraz odbyła praktykę trenerską, zasilając tym samym kadrę trenerską w klubie KSW Łuków. Pierwszy raz w nowej roli sprawdzi się już w najbliższy weekend. W Bałtowie odbędą Mistrzostwa Polski Dzieci i Kadetów, w których udział weźmie kilkuset zawodników z całego kraju. Zmagania zawodników będzie można na bieżąco śledzić na profilu KSW Łuków w mediach społecznościowych.

 

Informacja: Zenon Pawlikowski