Łukowskie obchody 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną i związane z nią obostrzenia tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja miały symboliczny charakter. W Łukowskiej Kolegiacie odprawiona została uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Ze względu na prace remontowe budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Łukowie, na którym umieszczona jest tablica upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja,  delegacje samorządowe złożyły wieńce i wiązanki pod tablicą Polskiej Organizacji Wojskowej mieszczącej się na budynku Starostwa Powiatowego w Łukowie.

W imieniu władz samorządu powiatowego wiązankę złożyli: Wicestarosta Łukowski Janusz Kozioł, Radny Powiatu Łukowskiego Andrzej Soćko, Sekretarz Powiatu Jerzy Siwiec.