Łukowianie w Świdniku

Łukowianie w Świdniku

Pracowity weekend miał łukowski trener Zenon Pawlikowski, który w dniu 4 września br. w Świdniku poprowadził  seminarium szkoleniowe w kickboxingu. Akcja szkoleniowa była I etapem projektu pt.: ”Spotkania z Mistrzami” realizowanego przez Lubelski Klub Sportów Walki „DAN” Świdnik pod patronatem Powiatu Świdnickiego. W trzech jednostkach treningowych wzięło udział w sumie 40 zawodników.

Trenerowi asystowały zawodniczki KSW Łuków Natalia Zarzycka i Dominika Kondracka. Organizatorem przedsięwzięcia był prezes i główny trener świdnickiego klubu Piotr Bernat.

Trener Pawlikowski po szkoleniu powiedział: „Zaproszenie do przeprowadzenia szkolenia świdnickich zawodników było dla mnie zaszczytem. Z trenerem Bernatem znamy się od wielu lat, ze świdnickimi zawodnikami rywalizowaliśmy wielokrotnie i zawsze były to trudne i zacięte pojedynki. O wysokim poziomie sportowym świdnickich zawodników świadczy fakt, że Klub LKSW DAN Świdnik w 2021 roku otrzymał nagrodę Herosa dla najlepszego klubu we współzawodnictwie Polskiego Związku Kickboxingu”.

 

Informacja: Zenon Pawlikowski