Komunikat z LXIII sesji Rady Powiatu Łukowskiego

Rada Powiatu Łukowskiego

KOMUNIKAT

W dniu 18 grudnia 2023 r. o godz. 10:00  odbyła się LXIII sesja Rady Powiatu Łukowskiego.

Rada Powiatu podjęła następujące uchwały:

• w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.
  • w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Łukowskiego na 2024 rok.
  • w sprawie wyboru podmiotu uprawnionego do badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie za rok 2023 i za rok 2024.
  • w sprawie określenia zasad zbywania aktywów trwałych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie oraz oddawania ich w dzierżawę, najem, użytkowanie oraz użyczenie.
  • w sprawie zatwierdzenia Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie.
  • w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu Łukowskiego na 2024 r.
  • w sprawie zatwierdzenia rocznego planu kontroli i posiedzeń Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Łukowskiego na 2024 r.
  • w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych komisji Rady Powiatu Łukowskiego na 2024 r.
  • w sprawie zmian budżetu Powiatu Łukowskiego na 2023 rok.
  • w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.

Ponadto Rada Powiatu przyjęła:

• informację Starosty z działalności Zarządu Powiatu Łukowskiego.
  • Raport z wykonania Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Łukowskiego za lata 2021-2022.
  • Raport  z  wykonania  Programu  Usuwania  Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest dla Powiatu  Łukowskiego  za  lata 2019-2022.

Przewodniczący Rady
– Karol Ciołek–