Kolejny sukces zawodnika Olimpijczyka Łuków

W zakończonych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (rywalizują zawodnicy w wieku 21-23 lat), które odbyły się w Zamościu w dniach 8-10 października wystartował reprezentant Olimpijczyka Łuków Łukasz Boncik. W kategorii do 89 kg zajął trzecie miejsce zdobywając swój czwarty medal mistrzostw Polski. Wygrał reprezentant Budowanych Opole Mateusz Skulimowski.

Po Łukaszu Ławecki, który wywalczył także brąz w Mistrzostwach Polki Elite, to drugi medal rangi mistrzowskiej wywalczony w tym roku przez wychowanka Olimpijczyka. A już za niecałe dwa tygodnie mistrzostwa Polski młodzików, w których wystąpi aż 6 reprezentantów tego klubu.