Kolejne spotkanie Biznes Lubelskie w Łukowie

Wczoraj w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Parisel Palace w Klimkach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu  Biznes Lubelskie 2018.

W spotkaniu udział wzięli licznie zgromadzeni przedsiębiorcy z powiatu łukowskiego oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Tomasz Wnuczko z Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przedstawił idee Biznes Lubelskie – współpracy na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Robert Suszko Prezes Bon Appetit Sp. z o.o. opowiedział zebranym jak lokalne produkty skutecznie wprowadzić na rynek regionalny, krajowy a nawet międzynarodowy.

Gościem specjalnym wydarzenia był Piotr Kuśmierzak, dziennikarz Polsatu, reporter Polsat News, który w bardzo ciekawy sposób omówił sztukę prezentacji. Jak dobrze zaprezentować się w rozmowie podczas wystąpienia publicznego przed kamerą.

Spotkanie zakończyły konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości.

Kolejne spotkanie Biznes Lubelskie w Łukowie