Kickboxing – pracowity weekend zawodników KSW Łuków

Amelia Wasilewska z Pucharem Polski w pointfightingu, Jakub Strzyżewski z brązem na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w full contact.

Pracowity weekend mieli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego, którzy rywalizowali w Świdniku i w Kaliszu.

W dniach 18-19 października w Świdniku odbyły się zawody o Puchar Polski Pointfighting Grand Prix. W turnieju wystartowały kadetki (10-15 lat) z KSW Łuków. Złoty medal wywalczyła Amelia Wasilewska, srebrne medale zdobyły Weronika Urban, Maja Staniewicz i Gabriela Lizoń, a Aleksandra Urban zajęła 8 miejsce.

W dniach 19-20 października w Kaliszu odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w formule full contact (18-23 lata). W turnieju wystartował Jakub Strzyżewski, który zdobył brązowy medal, a w walce o finał przegrał z zawodnikiem z Zielonej Góry.

Informacja:  Zenon Pawlikowski