Jubileusze w OSP Wola Bystrzycka i Wola Okrzejska

OSP

W miniony weekend tj. 7 września odbyły się obchody 30 – lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Bystrzyckiej i Jubileusz 60 – lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Okrzejskiej.

Na Jubileusze przybyli przedstawiciele władz samorządu wojewódzkiego, powiatowego, gminnego, mieszkańcy oraz zaprzyjaźnione jednostki OSP. Podczas uroczystości Powiat Łukowski reprezentował Starosta Łukowski Dariusz Szustek, Wicestarosta Janusz Kozioł, Członek Zarządu Powiatu Jerzy Kędra oraz radni Powiatu Łukowskiego. W trakcie obchodów odsłonięto pamiątkową tablicę upamiętniającą 60-lecie istnienia OSP Wola Okrzejska, a wyróżniający się druhowie otrzymali podziękowania i  odznaczenia za zasługi.

Zdjęcia: portal lukow24.pl