IV LO w Łukowie zwycięzcą w Turnieju Motoryzacyjnym

W I LO w Łukowie 27 kwietnia br. odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowały cztery szkoły ponadpodstawowe w terenu Powiatu Łukowskiego.  Zwycięstwo odnieśli uczniowie z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie i to oni będą reprezentować Powiat Łukowski w wojewódzkim etapie Turnieju Motoryzacyjnego w Lublinie. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Nr 3 im. W. Reymonta, natomiast trzecie I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie.

Nagrody zwycięzcom wręczał Wicestarosta Łukowski – Janusz Kozioł, Członek Zarządu – Władysław Karaś, Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświatowego – Krzysztof Konstanty, Dyrektor I LO w Łukowie – Grzegorz Rzymowski  oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego – podinsp. Krzysztof Golba.