Finały powiatowe w piłce nożnej

PSZS w Łukowie 6 maja 2022r. był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w  mini  piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. W finale powiatu wystąpiły trzy drużyny: SP Huta Dąbrowa, SP Stanin, SP Strzyżew.

1. SP STRZYŻEW
  2. SP STANIN
  3. SP HUTA DĄBROWA

Kolejność meczy:

1.    1 – 2  SP Strzyżew –   SP Stanin (0:0) 0:0
  2.    2 – 3  SP Stanin – SP Huta Dabrowa (0:0) 1:1
  3.    3 – 1  SP Strzyżew – SP Huta Dąbrowa (0:1) 0:1

Kolejność końcowa :

1. SP Huta Dabrowa – KAMILA PACEK
  2. SP Stanin – OP. BOŻENA SKWAREK
  3. SP Strzyżew – OP. JAROSŁAW BOREK

Finał Powiatu Łukowskiego w mini piłce nożnej dziewcząt  wygrała drużyna ze Szkoło Podstawowej w Hucie Dąbrowej. Drużyny, które zajęły miejsce I-III  otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Zakupione puchary i dyplomy są finansowane z dotacji Starostwa Powiatowego w Łukowie.

PSZS w Łukowie 5 maja 2022r. był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Piłce Nożnej Chłopców szkół podstawowych. W finale powiatu wystąpiły cztery drużyny: SP 1 Łuków, SP 5 Łuków, SP Trzebieszów, SP Stanin. Drużyny zagrały systemem ,,każdy z każdym”.

Wyniki zawodów:

1. SP 1 Łuków –   SP  5 Łuków 2 : 0
  2. SP Stanin –  SP  Trzebieszów 1 : 4
  3. SP 1 Łuków – SP  Stanin 2 : 0
  4. SP  5 Łuków –   SP Trzebieszów 1 : 1
  5. SP Stanin –  SP 5 Łuków 0 : 5
  6. SP  Trzebieszów – SP  1 Łuków 2 : 2

Klasyfikacja końcowa zawodów:

• SP 1 Łuków –  STANISŁAW CHUDZIK
  • SP Trzebieszów – OP. ZBIGNIEW SMARŻ
  • SP 5 Łuków – ARTU GŁEBICKI
  • SP Stanin – OP. JAROSŁAW MICHALAK

Finał Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej chłopców wygrała drużyna ze Szkoło Podstawowej nr 1 w Łukowie. Drużyny, które zajęły miejsce I-III otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Zakupione puchary i dyplomy są finansowane z dotacji Starostwa Powiatowego w Łukowie.

Informacja: MARCIN GRZECZYŃSKI – PSZS W ŁUKOWIE