Finał Powiatu w trójkach koszykarskich

W dniu 14 maja 2022r. PSZS w Łukowie był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Koszykówce 3 x 3 Dziewcząt i Chłopców w kategorii IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Zawody odbyły się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie. Dziewczęta zagrały mecz o I miejsce a chłopcy swoje mecze zagrali systemem ,,pucharowym”.

W kategorii dziewcząt klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

I miejsce: SP Świdry – op. Jolanta Cąkała

Skład zespołu: Łazuga Julia, Szaniawska Oliwia, Zabłocka Gabriela, Zabłocka Iga

II miejsce: SP Okrzeja – op. Wojciech Byzdra

Drużyny, które zajęły miejsca I-II otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. SP w Świdrach będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach rejonowych, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

W kategorii chłopców klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

I miejsce: SP Huta Dąbrowa – op. Grzegorz Czerniec

Skład zespołu: Deres Michał, Majewski Maciej, Matyjasek Bartłomiej, Matyajsek Sebastian

II miejsce: SP Aleksandrów – op. Marek Zabłocki

III miejsce: SP 5 Łuków – op. Marcin Magnuszewski

IV miejsce: SP Świdry – op. Jolanta Cąkała

Drużyny, które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Pozostałe zespoły dyplomy. SP w Hucie Dąbrowa będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach rejonowych, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

PRZEWODNICZĄCY PSZS W ŁUKOWIE – MARCIN GRZECZYŃSKI