Finał Powiatowy w trójboju La dziewcząt i chłopców

PSZS w Łukowie 01 czerwca 2021 był organizatorem Finału Powiatu Łukowskiego w Trójboju LA dziewcząt i chłopców. W Finale powiatu wystąpiły dwie drużyny dziewcząt: SP 1 Łuków i SP 4 Łuków oraz trzy zespoły chłopców: SP 1 Łuków, SP 2 Łuków, SP 4 Łuków. W zawodach startowały dzieci rocznik 2010 i młodsi ( kl IV i III ).  Dzieci rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg na dystansie 60m, skok w dal, i rzut piłeczką palantową. Wyniki w poszczególnych konkurencjach były przeliczane na punkty.

Wyniki zawodów DZIEWCZĄT:

SP 1 Łuków 302 pkt.

SP 4 Łuków 242 pkt.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. SP 1 Łuków – OP. EWA KOŻUCH
  2. SP 4 Łuków – KATARZYNA NOWICKA

Wyniki zawodów CHŁOPCÓW:

SP 2 Łuków 431 pkt.

SP 1 Łuków 257 pkt.

SP 4 Łuków 215 pkt.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. SP 2 Łuków – Opiekun ROBERT FILIP