Finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców

dav

W Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie 27 marca 2019r. obył się Finału Powiatu Łukowskiego w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych w kategorii IMS. Organizatorem zawodów był PSZS w Łukowie. W kategorii chłopców rywalizowało 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W wyniku losowania utworzono następujące grupy:

GR A

SP 1 Łuków, SP Zalesie, SP Strzyżew

GR B

SP 2 Łuków, SP Huta Dabrowa, SP Stanin

Mecze w grupach zostały przeprowadzone systemem gry ,,każdy z każdym” Zwycięzcy grup zagrali o I miejsce, zespoły z II miejsc grały o trzecie. Rywalizacja w grupach wyglądała następująco:

GR A                                                                    GR B

SP 1 Łuków –  SP Zalesie    17 : 10                       SP 2 Łuków – SP Huta Dąbrowa  12 : 5

SP  Zalesie – SP Strzyżew   12 : 14                      SP Huta Dabrowa – SP Stanin          8 : 11

SP Strzyżew – SP 1 Łuków 12 : 18                        SP Stanin – SP 2 Łuków                 1 : 15

6. SP Huta Dąbrowa – OP. GRZEGORZ CZERNIEC

Drużyny które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Pozostałe zespoły dyplomy. SP 2 Łuków będzie reprezentować powiat łukowski na zwodach rejonowych, które odbędą się 08 kwietnia 2019 w Białej Podlaskiej.

Źródło: PSZS w  Łukowie