Brąz Marty Pawlikowskiej w Mistrzostwach Polski Seniorów

W dniach 25-27 czerwca 2021 roku w Zawierciu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w formule light contact. W turnieju wystartowała Marta Pawlikowska reprezentująca łukowską sekcję kickboxingu KSW Łuków. Wywalczyła brązowy medal w kategorii do 55 kg. W eliminacjach pokonała zawodniczkę z Częstochowy, w półfinale przegrała z późniejszą mistrzynią kraju z Poznania.  Po zawodach łukowianka skomentowała swój udział w turnieju: „Tegoroczny sezon startowy nie należał do najłatwiejszych. Przygotowania do matury, przejście do kategorii seniorów oraz zmiana kategorii wagowej  miały duży wpływ na przygotowanie do zawodów i wynik w mistrzostwach. Brązowy medal zdobyty w Zawierciu traktuje jako dobry prognostyk na rozpoczęcie kariery seniorskiej”. Na podium obok Marty Pawlikowskiej (KSW Łuków, Mistrzyni Europy Juniorek kat. 52 kg) stanęła Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno, brązowa medalistka Mistrzostw Świata), drugie miejsce zajęła Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy w boksie, Mistrzyni Polski w kickboxingu), pierwsze miejsce zajęła Marta Pyra (KKS Poznań, brązowa medalistka Mistrzostw Świata).