Brawa dla naszych młodzieżowych drużyn pożarniczych!

zawody pożarnicze

13 czerwca 2023 r. w Krasnymstawie odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu województwa lubelskiego wg regulaminu CTIF.
W zawodach udział wzięło 38 drużyn z 21 powiatów. Młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach: ćwiczenie bojowe, bieg sztafetowy oraz musztra. Powiat Łukowski reprezentowały: drużyna dziewcząt z OSP Świderki oraz drużyna chłopców z OSP Gręzówka (debiutująca na zawodach wojewódzkich). Nasze drużyny wspierały się wzajemnie głośnym dopingiem podczas startów, co przyniosło wspaniałe efekty. W końcowej klasyfikacji dziewczęta ze Świderek zajęły 3 miejsce natomiast chłopcy z Gręzówki 8 miejsce.  Gratulujemy obu drużynom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych startach.