Życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania wszystkim pracownikom Urzędów Pracy oraz instytucji związanych z zatrudnieniem. Dziękujemy za Państwa wysiłek i działania na rzecz poprawy sytuacji osób poszukujących pracy, które są szczególnie istotne w dobie obostrzeń spowodowanych koronawirusem.

Doświadczenie i empatia Pracowników Urzędu Pracy pozwalają Państwu sprawnie reagować zarówno na potrzeby osób poszukujących pracy, jak i pracodawców oferujących zatrudnienie, a w obecnym czasie wykonywać dodatkowe zadania związane z tarczą antykryzysową.

Pracownicy Publicznych Służb Zatrudnienia pełnią bardzo ważną funkcję w rozwoju polskiego rynku pracy, dlatego życzymy im wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Rada i Zarząd Powiatu Łukowskiego