XVIII Łukowskie Forum Gospodarcze dla Regionu

W dniu 7 grudnia br. w Pałacyku „Fantazja” w Sięciaszce odbyło się XVIII Łukowskie Forum Gospodarcze dla Regionu. Spotkali się na nim przedsiębiorcy i samorządowcy z powiatu łukowskiego oraz ościennych powiatów.

Tegoroczne Forum odbyło się pod hasłem „Wyzwania współczesnego rynku pracy”. Spotkanie, jak co roku prowadziła Urszula Bancerz – Dyrektor Centrum Doradztwa Finansowego  w Łukowie.

Samorząd powiatu łukowskiego reprezentował Wicestarosta Łukowski Janusz Kozioł, Skarbnik Powiatu Monika Wodyk – Netczuk oraz radni Powiatu Łukowskiego. W Łukowskim Forum udział wziął również wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk,  wicemarszałek Dariusz Stefaniuk oraz Prezes Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny Henryk Łucjan.

Organizatorami XVIII Łukowskiego Forum Gospodarczego dla Regionu byli: Starostwo Powiatowe w Łukowie, Urząd  Miasta w Łukowie, Urząd Gminy Łuków, Loża Siedlecka BCC, Fundacja “Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości”, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej oraz Centrum Doradztwa Finansowego.

Patronat honorowy nad Forum objęli Poseł na Sejm RP Krzysztof Głuchowski, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek.