Wywiad Starosty Łukowskiego Dariusza Szustka

W  lokalnej telewizji Master TV został zarejestrowany i  wyemitowany wywiad ze Starostą Łukowskim Dariuszem Szustkiem. Przewodniczący Zarządu Powiatu Łukowskiego odnosi się do bieżącej działalności samorządu powiatowego od czasu wyboru nowych władz naszego powiatu. Starosta w trakcie wywiadu wypowiada się między innymi  na temat strajku nauczycieli w szkołach ponadgimnazjalnych, kwestii odszkodowań za ogródki działkowe na terenie Miasta Łuków, środków zewnętrznych na drogi powiatowe, inwestycji Powiatu Łukowskiego związanych z kształceniem zawodowym, prac adaptacyjnych dotyczących przeniesienia domu dziecka z Radoryża Smolanego do Adamowa, budowy ronda na ulicy Radzyńskiej, remontów, modernizacji i wyposażenie szpitala w Łukowie, OIOM, bloku operacyjnego, SOR,  oraz funkcjonowania placówek pomocy społecznej.

Zachęcamy do obejrzenia.