Wyłonieni zwycięzcy Turnieju BRD i Motoryzacyjnego w Powiecie Łukowskim

25 kwietnia br. w I LO w Łukowie odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowało 6 drużyn ze szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Łukowskiego.

Zwycięstwo odnieśli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki gr. I w Łukowie i to oni będą reprezentować Powiat Łukowski w wojewódzkim etapie Turnieju Motoryzacyjnego w Chełmie. Drugie miejsce zajęli uczniowie z  IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie, natomiast trzecie I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie, grupa II.

26 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Rywalizowało w nim 14 szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych z terenu Powiatu Łukowskiego.

Zwycięstwo w młodszej grupie wiekowej odnieśli uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębowicy, zaś w starszej grupie wiekowej odnieśli sukces uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krynce i to oni będą reprezentować Powiat Łukowski w wojewódzkim etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Łęcznej.