Upominki z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka obchodzony 1 czerwca, to wyjątkowy dzień, kiedy każde dziecko małe i duże ma swoje święto.

Władze Powiatu Łukowskiego tj: Wicestarosta Łukowski Janusz Kozioł,  Władysław Karaś – Członek Zarządu Powiatu, Jerzy Siwiec – Sekretarz Powiatu, Monika Wodyk – Netczuk – Skarbnik Powiatu oraz przedstawiciele SP ZOZ w Łukowie Dariusz Orzeł – Zastępca Dyrektora SPZOZ w Łukowie ds. Inwestycji i Remontów oraz Katarzyna Jankowska – p.o. Pielęgniarki Naczelnej zadbali o to, aby mali pacjenci łukowskiego szpitala choć na chwilę zapomnieli o szarej rzeczywistości. Przekazane prezenty spowodowały, że  na twarzach obdarowanych dzieci pojawił się uśmiech.

Wręczono również kocyki z maskotkami nowo narodzonym dzieciom na ręce szczęśliwych mam z  Oddziału Neonatologicznego.

Przekazane niespodzianki z pewnością umilą pobyt dzieciom w szpitalu i sprawią, że szpitalna codzienność nabierze kolorów.