Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W Zespole Szkół w Świdrach 26 kwietnia br. odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Rywalizowało w nim 7 szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych z terenu Powiatu Łukowskiego.  Zwycięstwo w młodszej grupie wiekowej odnieśli uczniowie z Zespołu Szkół w Krynce, zaś w starszej grupie wiekowej odnieśli sukces uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jakuszach i to oni będą reprezentować Powiat Łukowski w wojewódzkim etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Białej Podlaskiej.

Nagrody zwycięzcom wręczał Członek Zarządu Powiatu Łukowskiego – Władysław Karaś, Sekretarz Powiatu – Jerzy Siwiec oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego – podinsp. Krzysztof Golba.