Sukces Emilki Szcześniak z ŁOK w Ogólnopolskim Konkursie „Wygraj Sukces” 2021

Emilka

Kolejne znaczące sukcesy odniosła Emilka Szcześniak. Jak informowaliśmy przed wakacjami, wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury została wybrana spośród 936 wokalistów z całej Polski w I etapie konkursu „Wygraj Sukces”. W piątek 24 września 2021 roku Emilia z powodzeniem wzięła udział w II etapie konkursu – Kwalifikacjach Regionalnych XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” 2021, które odbyły się w Piastowie pod Warszawą. Komisja artystyczna postanowiła zakwalifikować naszą wokalistkę do finału konkursu, który odbędzie się w dniach 11-13 listopada 2021 roku w Tarnobrzegu. Emilka na konkursie reprezentuje Łukowski Ośrodek Kultury. Zaśpiewa w finale „Wygraj Sukces” 2021 piosenkę „Małe em”. Trzymamy kciuki!!!

Emilka Szcześniak w ostatni weekend września wzięła też udział w dwóch innych ogólnopolskich konkursach wokalnych. Na V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka Pionki 2021 zajęła II miejsce a na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Turystycznej i Przyrodniczej „A piosenkę wiatr przyniesie” Małogoszcz 2021 otrzymała wyróżnienie. Na tych dwóch konkursach Emilka reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie.

Bardzo się cieszymy, że talent Emilki Szcześniak wciąż się rozwija. Gratulujemy wyników i życzymy kolejnych wspaniałych osiągnięć wokalnych.

Informacja: Łukowski Ośrodek Kultury