Dziś w szkołach na terenie Powiatu Łukowskiego zabrzmiał pierwszy dzwonek. Z tej okazji przedstawiciele władz Powiatu Łukowskiego wzięli udział w uroczystościach inaugurujących nowy rok szkolny. Skierowali do uczniów, nauczycieli i pracowników szkół życzenia pomyślności, wytrwałości i wielu sukcesów. Podkreślono również rolę szkoły jako miejsca, gdzie rozwija się pasje, zdobywa wiedzę i nawiązuje przyjaźnie na całe życie.
Wszystkim uczniom życzymy radości z nauki i odkrywania nowych możliwości, nauczycielom – satysfakcji z pracy i uznania wychowanków, a rodzicom – dumy z osiągnięć swoich dzieci.
Niech rok szkolny 2025/2026 będzie pełen inspiracji i dobrych doświadczeń!











































































