Powiatowe Obchody Święta Policji w Łukowie

Święto Policji

W dniu 7 lipca odbyły się uroczyste Powiatowe Obchody Święta Policji w Łukowie. Uroczystość podczas której wręczono wyróżnionym policjantom awanse i odznaczenia odbyła się w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie.

W uroczystości  udział wzięli: Inspektor Jerzy Czebreszuk – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Lublinie, przedstawiciele samorządów wojewódzkich i lokalnych,  przedstawiciele służb współpracujących z policją.

Przewodniczący Rady Powiatu Karol Ciołek, Wicestarosta Janusz Kozioł oraz Członek Zarządu Władysław Karaś wręczyli upominki zwycięzcom tegorocznej edycji konkursu „Dzielnicowy Roku”, „Policjant Roku Ruchu Drogowego”, oraz „VIII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z kwalifikowanej pierwszej pomocy”.