Posiedzenie Rady Społecznej w SPZOZ w Łukowie

W dniu 26 maja br. w  Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łukowie odbyło się posiedzenie VII Kadencji Rady Społecznej działającej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Obradom przewodniczył Dariusz Szustek – Starosta Łukowski, powołany do pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Społecznej.

Jednym z głównych tematów obrad było przyjęcie sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie za 2021 rok, które zostało pozytywnie zaopiniowane przez biegłego rewidenta, powołanego przez Radę Powiatu Łukowskiego do dokonania tej czynności oraz zaopiniowanie wniosku w sprawie przeznaczenia zysku netto za 2021 rok w wysokości 1 130 052,46 zł z przeznaczeniem na zwiększenie funduszu Zakładu.

Rada Społeczna pozytywnie zaopiniowała wszystkie przedstawione zagadnienia podejmując stosowne uchwały oraz wyraziła uznanie dla realizowanych inwestycji, które w ostatnich czterech latach są intensywnie realizowane w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Na remonty i inwestycje przeznaczono ok. 70 mln złotych. A to wszystko dla poprawy opieki zdrowotnej mieszkańców naszego Powiatu.