Podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2021

W sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2021 „Młodzież zapobiega pożarom”. Była to szczególna edycja, ponieważ odbyła się ona zdalnie. Powiat Łukowski reprezentowało 9 uczniów.

Najlepsze wyniki w swoich kategoriach wiekowych osiągnęli członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gręzówki i Świderek.

Doceniając zaangażowanie młodych adeptów pożarnictwa w dniu 14 lutego br. wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody, które wręczyli: Dariusz Szustek – Starosta Łukowski, st. bryg. Tomasz Majewski – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, Janusz Kozioł – Wicestarosta / Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łukowie, Józef Głuchowski – Radny Powiatu Łukowskiego oraz dh Jan Strzyżewski Sekretarz Zarządu oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łukowie.