Nauczycielka z Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie wyróżniona podczas Gali Krwiodawstwa i Wolontariatu Powiatu Łukowskiego

Podczas Gali Krwiodawstwa i Wolontariatu Powiatu Łukowskiego uhonorowano osoby oraz instytucje szczególnie zaangażowane w działalność charytatywną i społeczną.

W gronie docenionych znalazła się przedstawicielka Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie, która od lat aktywnie rozwija inicjatywy charytatywne, angażując uczniów i nauczycieli w liczne akcje na rzecz potrzebujących. Wyróżnienie to otrzymała Pani Izabela Opolska – nauczycielka wychowania fizycznego, która od czterech lat z ogromnym zaangażowaniem współpracuje z Fundacją Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci, regularnie organizuje liczne zbiórki na rzecz podopiecznych Fundacji, podczas których społeczność szkolna gromadzi środki czystości, artykuły higieniczne i pielęgnacyjne, a także nakrętki i zużyte telefony – ich recykling wpiera codzienną działalność Hospicjum. Organizuje także spotkania  z przedstawicielem Fundacji. Jej wieloletnia praca i determinacja w rozwijaniu działań są inspiracją dla wielu młodych ludzi.

Wyróżnienie przyznane nauczycielce jest dla szkoły nie tylko powodem do dumy, ale także motywacją do dalszych działań. Społeczność szkolna zapowiada kontynuację i rozwijanie swoich działań, które od lat są ważnym elementem jej działalności wychowawczej.