“Najpiękniejsza łukowska choinka i ozdoba choinkowa” – wernisaż wystawy pokonkursowej

konkurs

W dniu 22 grudnia 2022 r. w gmachu Muzeum Regionalnego w Łukowie odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej pt. “Najpiękniejsza łukowska choinka i ozdoba choinkowa”, którego organizatorami byli Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej. Na konkurs wpłynęło 107 prac. W tym dniu wręczono również nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom konkursu oraz osobom wyróżnionym. W wydarzeniu oprócz osób nagrodzonych oraz pracowników Muzeum wzięli udział: Wicestarosta Łukowski – Janusz Kozioł oraz Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łukowskiej – Grzegorz Kochański. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

W kategorii choinka

Nagrody:

1 miejsce: Hanna Sokół – Zespół Szkolno–Przedszkolny w Łukowie (opiekun Hanna Wiącek)

2 miejsce: Kacper Celiński – Mysław – Szkoła Podstawowa w Zastawiu (opiekun Agnieszka Sawczuk)

3 miejsce: Aleksandra Rosa – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łukowie (opiekun Magdalena Rosa)

3 miejsce: Marcelina Grzymała – Zespół Szkół w Dąbiu (opiekun Agnieszka Pniewska)

Wyróżnienia:

Wyróżnienie: Natalia Deres – Szkoła Podstawowa w Jarczewie (opiekun Agata Piętka)

Wyróżnienie: Maria Kozakowska – Zespół Szkół w Gręzówce (opiekun Tomasz Piros)

Wyróżnienie: Igor Próchniewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie (opiekun Ewa Ścioch)

W kategorii ozdoba choinkowa

Nagrody:

1 miejsce: Aleksandra Nowak – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie (opiekun Dorota Kondracka)

2 miejsce: Błażej Śledź – Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie (opiekun Renata Łozowska-Kopeć)

3 miejsce: Maja Pieniak – Zespół Szkół w Dąbiu (opiekun Agnieszka Pniewska)

Wyróżnienia:

Wyróżnienie: Izabela Staniak – Przedszkole Nr 6 w Łukowie (opiekun Renata Staniak)

Wyróżnienie: Michał Głownia – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łukowie (opiekun Katarzyna Głownia)

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.