KSW Łuków z trzema Pucharami Polski

W dniach 16-17 października 2021 roku w Świdniku odbył się Puchar Polski w kickboxingu „Pointfighting Grand Prix” w którym wystartowało  256 zawodników z 20 klubów z całego kraju.

W turnieju bardzo dobrze wypadli podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący KSW Łuków. Łukowianie startowali w kategorii dzieci i kadetów młodszych. Zdobyli aż 13 medali. Złote medale wywalczyli Aleksandra Karwowska, Maciej Oponowicz i Michał Kruczek, srebrne- Emilia Krasuska i Borys Kaczorowski, brązowe- Mikołaj Domański, Alex Siekierzyński, Bartosz Daniluk, Antoni Domański, Róża Zaniewicz, Dominika Skomorowska, Jakub Oponowicz, Kornel Domański.  Bez medali ale z cennym doświadczeniem wrócili: Julia Radomyska, Blanka Stachurska, Maksymilian Kondracki, Tymoteusz Dzadz, Marcin Jandik, Marcel Domański i Jan Filipczak. Największy sukces odnieśli zawodnicy KSW Łuków w kat. do 27 kg, gdzie zdobyli komplet medali. Trener podsumował: „Turniej w Świdniku to był  ostatni w tym roku krajowy start naszych zawodników. Wszyscy spisali się bardzo dobrze, zaczyna procentować systematyczność  i aktywność treningowa. Na podkreślenie zasługuje duże zaangażowanie rodziców, to bardzo ważne wsparcie dla młodych zawodników, którzy w tym roku zaliczyli aż  7 startów na zawodach krajowych”.