Komunikat z XXXVII sesja Rady Powiatu Łukowskiego

Rada Powiatu Łukowskiego

KOMUNIKAT

W dniu 9 lutego 2022 r. o godz. 1000  odbyła się XXXVII sesja Rady Powiatu Łukowskiego.

Rada Powiatu podjęła następujące uchwały:

• w sprawie założenia Technikum w Adamowie.
  • w sprawie włączenia Technikum w Adamowie do Zespołu Szkół im. Generała Franciszka Kamińskiego w Adamowie.
  • w sprawie przyjęcia przez Powiat Łukowski zadań z zakresu administracji rządowej.
  • w sprawie zmian budżetu Powiatu Łukowskiego na 2022 rok.
  • w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.

Ponadto Rada Powiatu przyjęła:

• informację Starosty z działalności Zarządu Powiatu Łukowskiego.
  • sprawozdania z pracy stałych Komisji Rady Powiatu i Komisji Rewizyjnej za 2021 rok.
  • sprawozdanie Starosty Łukowskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2021 r.
  • informację o działaniach podejmowanych w związku z promocją Powiatu Łukowskiego oraz o realizacji i skutkach umów i porozumień zawartych przez Powiat Łukowski w 2021 r.
  • informację na temat stanu bezpieczeństwa sanitarno-weterynaryjnego na terenie powiatu łukowskiego w 2021 roku.

Przewodniczący Rady
– Karol Ciołek–