Kolejna inwestycja drogowa Powiatu Łukowskiego

Inwestycje drogowe 6

Dobiegają końca roboty budowlane przy przebudowie drogi powiatowej nr 1210L relacji Łuków (ul. Cieszkowizna) – Aleksandrów – Gąsiory – Brzostówiec – Radzyń Podlaski.

W ramach tego zadania przebudowano blisko 6 kilometrów drogi na odcinku Łazy – Aleksandrów – granica powiatu łukowskiego. Na drodze poszerzonej do 7 m została ułożona nowa nawierzchnia z mieszanek mineralno-asfaltowych. W celu poprawy bezpieczeństwa ruchu na ponad 2-kilometrowym odcinku od Łazów do Aleksandrowa wykonano chodnik dla pieszych, a w Aleksandrowie w miejscu krzyżowania się dróg powiatowych i drogi gminnej wykonano skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

Wartość zrealizowanych robót wynosi 7 555 594,09 zł.

Zapraszamy Państwa do „wspólnej przejażdżki” przebudowaną drogą poprzez obejrzenie filmu prezentującego rezultaty wykonanej inwestycji.