III sesja Rady Powiatu Łukowskiego

ZAWIADAMIAM
że w dniu 21 grudnia 2018 r. o godz. 1100
w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie ul. Piłsudskiego 17,
odbędzie się III sesja Rady Powiatu Łukowskiego.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu wyboru Komisji Skrutacyjnej ds. przeprowadzania jawnych głosowań imiennych na III sesji VI kadencji Rady Powiatu Łukowskiego.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skrutacyjnej ds. przeprowadzania jawnych głosowań imiennych na III sesji VI kadencji Rady Powiatu Łukowskiego.
  4. Przedstawienie porządku obrad.
  5. Informacja Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i działalności Zarządu Powiatu w okresie od poprzedniej sesji.
  6. Interpelacje i zapytania radnych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Łukowskiego na 2018 r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łukowskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Łukowskiego na 2019 rok.
  11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań oraz podziału środków na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania gminie Adamów zadania własnego Powiatu Łukowskiego – prowadzenia Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Adamowie.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Łukowskiego.
  14. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem jest Powiat Łukowski oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów.
  15. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  16. Zakończenie obrad.

PRZEWODNICZĄCY RADY