Remont drogi powiatowej nr 1313L km 0+010 do 6+006 Suleje – Role – Wólka Świątkowa

Tablica

Z przyjemnością informujemy, że w lipcu br. zakończono remont drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką w miejscowości Suleje, do skrzyżowania z droga powiatową w miejscowości Wólka Świątkowa, o łącznej długości prawie 6km, co znacznie poprawiło bezpieczeństwo użytkowników drogi. Finansowanie projektu pochodziło w 60% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, co w kwocie bezwzględnej wyniosło 3.118.485,77 zł., a pozostała kwota w wysokości 2.078.990,52 zł. stanowiła wkład własny Powiatu. Wyremontowana droga na odcinku Suleje – Role – Wólka Świątkowa to przykład skutecznej realizacji potrzeb społeczności lokalnej. Inwestycja ta ma na celu nie tylko poprawę bezpieczeństwa, ale również podniesienie jakości życia mieszkańców.