Zapraszamy na wernisaż wystawy malarskiej Pani Hanny Wiącek

Zapraszamy w najbliższy piątek 24 marca 2023 r. o godz, 17.00 do Muzeum Regionalnego w Łukowie na wernisaż wystawy malarskiej pt. “Skrawki …”.

Autorem wszystkich prac jest Pani Hanna Wiącek – znana łukowska malarka, rzeźbiarka i nauczycielka. Pani Hanna jest osobą rozpoznawalną w lokalnym środowisku artystycznym. Wystawy indywidualne i zbiorowe przyciągają zawsze tłumy wielbicieli jej twórczości. Swoje obrazy wystawiała w salach łukowskiego muzeum, ŁOK-u, Stoczku Łukowskim, Mierzwicach, Ulanie – Majoracie, Trzebieszowie. Jej prace poruszają różnorodną tematykę począwszy od martwej natury poprzez pejzaże i portrety jak również tematykę religijną. Szczególnie bliskie są nam obrazy ukazujące Łuków widziany oczami artystki. Hanna Wiącek uczestniczyła w wielu wystawach, plenerach i konkursach. Jej obrazy znajdują się w zbiorach prywatnych jak również w zbiorach muzealnych.

Wernisażowi towarzyszyć będzie występ wokalno – instrumentalny uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łukowie pod kierunkiem Pani Natalii Pomyłujko.