Konkurs Piosenki Angielskiej „Face the Music”

VI edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „Face the Music” w tym roku odbędzie się  27 maja 2019r. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych zainteresowanych językiem angielskim oraz muzyka i śpiewem.

Inicjatorem i organizatorem konkursu są nauczyciele języka angielskiego IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.  Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Łukowski – Dariusz Szustek.

W konkursie biorą udział soliści, duety, zespoły wokalne oraz instrumentalno – wokalne.

Zainteresowane szkoły zgłaszają uczestnictwo w konkursie poprzez przesłanie karty zgłoszenia do dnia 20.05.2019r. listownie na adres IV LO w Łukowie, ul. Kryńskiego 10, 21-400 Łuków, bądź mailem 4lolukow@wp.pl. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela p. Marzena Miazek – Banach.