Konkurs fotograficzny „Pomniki Powiatu Łukowskiego”

Konkurs

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym „Pomniki Powiatu Łukowskiego”. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie łukowskim.

Przedmiotem fotografii powinny być pomniki, obeliski związane z historią Powiatu Łukowskiego. Każdy z autorów może przesłać maksymalnie 3 fotografie na adres email: konkursrolnik@gmail.com Termin nadsyłania prac to 21 kwietnia 2024 r.

Wręczenie nagród oraz wystawa zdjęć odbędzie się podczas VII Rajdu 3-Majowego Szkół Powiatu Łukowskiego 25 kwietnia 2024 roku w wiacie edukacyjnej “Ostoja” w Żdzarach.

Nagrody przewidziane dla zwycięzców:

I miejsce – nagroda o wartości 500PLN,

II miejsce -nagroda o wartości 300PLN,

III miejsce nagroda o wartości 200PLN.

Organizatorami konkursu są: Powiat Łukowski  oraz Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie.

Warunki uczestnictwa w konkursie, regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem (kod QR) widoczny na plakacie.