“Kino Niepodległa 2020”- warsztaty filmowe dla najmłodszych

kino niepodległa

W ramach realizacji zadania „Kino Niepodległa 2020” Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków zapraszają na projekcje i warsztaty filmowe dla najmłodszych.

W każdą sobotę lipca i sierpnia o godzinie 10:30 w Kinie Łuków odbędą się bezpłatne projekcje filmowe dla najmłodszych widzów, bezpośrednio po których uczestnicy projekcji zaproszeni zostaną na warsztaty filmowe. Warsztaty zostaną przeprowadzone  w wymiarze teoretycznym i praktycznym i będą dotyczyły kulisów produkcji filmowych, ich celem jest rozwijanie wśród dzieci zainteresowania sztuka filmową i przybliżenie specyfiki zawodów filmowych. Działanie dedykowane dzieciom do 12 roku życia. Wstęp bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach. 

Działania w ramach realizacji zadania dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych” oraz logotypu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Źródło: ŁOK