Eliminacje Powiatowe 24. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pt. „Egzamin z życia” w ŁOK

24.jesienny konkurs recytatorski

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie organizują Eliminacje Powiatowe 24. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pt. „Egzamin z życia”. Odbędą się one we wtorek 27 października 2020 roku o godz. 10:30 w Łukowskim Ośrodku Kultury. Organizatorzy zapraszają  do udziału dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Łukowskie eliminacje rozpoczną się 27 października o godzinie 10:30 od najmłodszej grupy wiekowej przy zachowaniu aktualnych obostrzeń epidemiologicznych. Prosimy o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i środowiskowych aby na szczeblu powiatowym mogli wystąpić najlepsi. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października 2020 roku.

Dodatkowe informacje tel. 608-887-121 – instruktor ds. recytacji ŁOK Sławomir Żyłka.

Najlepsi pojadą na finał wojewódzki do Lublina.

Informacja: Łukowski Ośrodek Kultury